Εμπορικός & Διαφημιστικός Επισκέπτης – Merchandiser

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Πάτρα

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

MSPS
Περιγραφή

Η MSPS, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο
Promotion Μarketing , για λογαριασμό πελάτη της επιθυμεί να προσλάβει

Εμπορικό και διαφημιστικό επισκέπτη – Merchandiser

Περιοχές κάλυψης:

Περιφ. Δυτικής Ελλάδας
Περιφ. Ιονίων νήσων (εκτός Κέρκυρας)
Περιφ. Πελοποννήσου

Αρμοδιότητες
  • Πρωταρχικός στόχος είναι να διασφαλιστεί ότι το οπτικό πρότυπο της εταιρείας προστατεύεται και ενημερώνεται συνεχώς μέσω μόνιμου, ημιμόνιμου ή περιοδικού διαφημιστικού υλικού.
  • Αλλαγή / ενημέρωση διαφημιστικών υλικών και ειδικών υλικών επικοινωνίας και διατήρηση όλων των συσκευών σήμανσης και σηματοδότησης σε άριστη κατάσταση (καθαρισμός αυτών κι έλεγχος σωστής λειτουργίας).
  • Παροχή συμβουλών προς τους εργαζομένους και τους εργοδότες στα καταστήματα στην περιοχή που καλύπτεται και συμβολή στην εκπαίδευσή τους σχετικά με τα πρότυπα της έκθεσης και σηματοδότησης των εμπορευμάτων, για τη διατήρηση του επιπέδου της εικόνας, και ιδίως τα όποια διαφημιστικά για τα προϊόντα που προσφέρει.
  • Δραστηριότητα υποβολής εκθέσεων σύμφωνα με τους εσωτερικούς κανόνες της εταιρείας, Έλεγχος παρουσίας προϊόντων στο ράφι και διάθεση διαφημιστικού υλικού.
  • Προώθηση της εικόνας και των προϊόντων της εταιρείας που διαθέτει στο εμπόριο.
  • Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων για διαχείριση χαρτοφυλακίων πελατών.
  • Παροχή συμβουλών πελατών σχετικά με τα προϊόντα που διατίθενται στο εμπόριο.
Απαραίτητα Προσόντα
  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας, πειστικό, δυναμικό άτομο.
  • Δεξιότητες εκτέλεσης
  • Οργάνωση, υψηλό επίπεδο προσοχής, πνεύμα πρωτοβουλίας και ομαδικό πνεύμα.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης κατηγορίας Β, τουλάχιστον 2 έτη
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας οδικώς, ακτοπλοϊκώς ή αεροπορικώς
Επιθυμητά Προσόντα
  • Πρότερη εμπειρία σε FMCG στην αγορά τροφίμων για ζώα συντροφιάς θα θεωρηθεί μεγάλο πλεονέκτημα
Απολαβές & Παροχές
  • Ελκυστικός μισθός
  • Μπόνους επίτευξης στόχων πωλήσεων και στόχων ορατότητας
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • iPad
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Παρακαλούνται μόνο οι υποψήφιοι που διαθέτουν τα παραπάνω προσόντα να αποστείλουν το βιογραφικό τους, πατώντας στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος", αναγράφοντας υποχρεωτικά τον κωδικό: RCM 2021

«Δήλωση Προστασίας Δεδομένων: Η εταιρεία με την επωνυμία «MSPS Α.Ε.» είναι ο Υπεύθυνος Επεξεργασίας των προσωπικών σας δεδομένων, τα οποία ενδέχεται να μοιραστείτε μαζί μας, κατά την υποβολή υποψηφιότητας για μία θέση εργασίας στην εταιρεία μας. Σας γνωρίζουμε ότι θα επεξεργαστούμε τα δεδομένα σας, μόνο για την αξιολόγηση της υποψηφιότητά σας και θα διατηρήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση δεδομένων μας για ένα (1) έτος. Για την εκπλήρωση των σκοπών της παρούσας, η εταιρεία μας θα διαβιβάσει τα δεδομένα σας σε τρίτα μέρη, όπως παρόχους πληροφοριακών συστημάτων, σε άλλες εταιρείες του Ομίλου MSPS καθώς και στην εταιρεία Παπαστράτος, προς το συμφέρον της οποίας ενεργεί. Για περισσότερες πληροφορίες, καθώς και για τα δικαιώματά σας, παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα www.msps.net.»

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Πάτρα

Αιτήσεις δεκτές έως και : 21/06/2021

Achaia Jobs

Πάτρα, Αχαΐα

Το Achaia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Αχαΐας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Achaia Jobs.