Εξωτερικός Πωλητής

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 2 weeks ago Πάτρα

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

Balev
Περιγραφή

Η Balev είναι μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία με ηγετική θέση στην εμπορία αρωματικών αυτοκινήτου και χώρου Areon, προσφέροντας ταυτόχρονα πλούσια, ανταγωνιστική και πρωτότυπη γκάμα προϊόντων.
Κωδικός αναφοράς : Εξωτερικός Πωλητής

Αρμοδιότητες
  • Έδρα Πάτρα. Περιοχές ευθύνης Ηλεία, Αχαΐα, Ήπειρος, Αιτωλοακαρνανία, Επτάνησα.
  • Διαχείριση και ανάπτυξη του ήδη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανεύρεση νέων πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου
  • Παραγγελιοληψία
  • Τιμολόγηση και είσπραξη
  • Υποστήριξη πελατών (After Sales)
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Ταξίδια εκτός Πάτρας
Απαραίτητα Προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου (πτυχίο σχετικό με πωλήσεις/marketing θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Excel, Outlook, Word)
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (επίπεδο Lower)
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Επιθυμητά Προσόντα
  • Εργατικός
  • Επικοινωνιακός
  • Έμπιστος
  • Φιλικός
  • Eυγενικός
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. Σταθερές αποδοχές + bonus
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστες συνθήκες εργασίας
  • Πενθήμερη, οκτάωρη εργασία
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού πατήστε το κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Το βιογραφικό θα πρέπει να περιλαμβάνει μία πρόσφατη φωτογραφία σας.
Κατά την αίτηση, στα σχόλια παρακαλείσθε να αναφέρετε και τον κωδικό θέσης εργασίας.

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 2 weeks ago
Πάτρα

Αιτήσεις δεκτές έως και : 24/05/2021

Job ID : 273BX0YPL2B

Achaia Jobs

Πάτρα, Αχαΐα

2109639269

Το Achaia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Αχαΐας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Achaia Jobs.