Γενικός Εργάτης

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 2 weeks ago Πάτρα

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

HouseArt.gr / ΓΡΑΜΜΗ
Περιγραφή

Η εταιρία μας λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά έναν εργάτη γενικών καθηκόντων, για μόνιμη και πλήρη απασχόληση.

Το άτομο αυτό θα πρέπει να έχει γνώσεις χειρισμού ηλεκτρικών εργαλείων και να είναι σε θέση να επικεντρωθεί στην εκτέλεση των καθηκόντων του.

Αν ταιριάζετε με την περιγραφή και έχετε όρεξη για δουλειά, θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε.

Αρμοδιότητες
  • Βοηθός συγκολλητή, ξυλουργού, επιγραφοποιού ή άλλων εργασιών
  • Χειρισμός και μεταφορά υλικών (π.χ. σίδερα, ξύλα) και εξοπλισμού (π.χ. τρυπάνια, πριόνια)
  • Ικανότητα τήρησης των οδηγιών και των κανόνων ασφαλείας για την εκτέλεση χειροκίνητων εργασιών (π.χ. τοποθέτηση επιγραφής, banner, ψηφιακών εκτυπώσεων)
Απαραίτητα Προσόντα
  • Ικανότητα κάλυψης των φυσικών απαιτήσεων της εργασίας
  • Καλός συντονισμός χεριών-ματιών
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
  • Δέσμευση στους κανόνες ασφαλείας.
  • Χρήση Η/Υ και το δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
Επιθυμητά Προσόντα
  • Η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 2 weeks ago
Πάτρα

Αιτήσεις δεκτές έως και : 08/07/2022

Achaia Jobs

Πάτρα, Αχαΐα

Το Achaia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Αχαΐας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Achaia Jobs.