Γραμματειακή υποστήριξη

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Πάτρα

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

Γραμμή - Διαφημιστικές κατασκευές
Περιγραφή

Εταιρεία, με μακρόχρονη πορεία στον χώρο των ψηφιακών εκτυπώσεων και διαφημιστικών κατασκευών και έδρα την Πάτρα αναζητά άτομο για να στελεχώσει την ομάδα του στον τομέα της γραμματειακής υποστήριξης.

Αρμοδιότητες
  • Υποδοχή και διαχείριση πελατών
  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση του τηλεφωνικού κέντρου
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Αρχειοθέτηση απαραίτητων εγγράφων (Αρχείο)
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Οξεία αντίληψη και ορθή εκτίμηση των καταστάσεων
  • Δυναμισμό, επινοητικότητα, δυνατότητα ευελιξία
  • Ικανότητες διαχείρισης χρόνου και αρμοδιοτήτων
  • Επαγγελματισμός και αξιοπιστία
Απαραίτητα Προσόντα
  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γραμματείας
  • Άριστη γνώση αγγλικών (Proficiency)
  • Άριστη γνώση Office και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Πτυχιούχος Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 2

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Πάτρα

Αιτήσεις δεκτές έως και : 12/08/2022

Achaia Jobs

Πάτρα, Αχαΐα

Το Achaia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Αχαΐας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Achaia Jobs.