Ηλεκτροτεχνίτης - Εναερίτης

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 week ago Πάτρα

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

Artemis ITS
Περιγραφή

Η εταιρία Artemis ITS είναι μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία που εξειδικεύεται κυρίως στην εγκατάσταση δικτύων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας. Η εταιρία ιδρύθηκε στην Ελλάδα το 2008 και τo 2014 αναπτύχθηκε στην Ρουμανία. Στο τέλος του 2016 η επιχειρηματική δραστηριότητά της επεκτάθηκε στην Γερμανία. Σήμερα ο Όμιλος Artemis απασχολεί 700 εργαζόμενους και προσφέρει υπηρεσίες για περισσότερες από 6 χώρες στην Κεντρική και Ανατολική Ευρώπη.

Ψάχνουμε έναν Ηλεκτροτεχνίτη-Εναερίτη πλήρους απασχόλησης με εμπειρία στον τομέα των Τηλεποικοινωνιών με δυνατότητα συχνών μετακινήσεων εντός Ελλάδας.

Η θέση αναφέρεται στον: Telco Team Leader

Αρμοδιότητες
  • Εκτελεί εργασίες εγκαταστάσεων τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού
  • Πραγματοποιεί εγκαταστάσεις ανορθωτικών συστημάτων σε τηλεπικοινωνιακά έργα
  • Εγκαθιστά κλιματιστικά συστήματα
  • Δυνατότητα μετακίνησης και ταξιδιών
Δεξιότητες
Υπευθυνότητα & συνέπεια εργατικότητα επικοινωνιακές ικανότητες ομαδικότητα και συνεργασία
Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου από Δημόσια ή Ιδιωτική Σχολή
  • Απαραίτητη εμπειρία 1-2 έτη τομέα της Ηλεκτρολογίας ή των Τηλεπικοινωνιών
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα
  • Επιθυμητή εμπειρία σε εργασίες σε ύψος
  • Επιθυμητή γνώση Γερμανικής γλώσσας
  • Επιθυμητή πιστοποίηση για εργασίες σε ύψος
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 1

Δημοσιεύθηκε : 1 week ago
Πάτρα

Αιτήσεις δεκτές έως και : 24/12/2021

Achaia Jobs

Πάτρα, Αχαΐα

Το Achaia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Αχαΐας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Achaia Jobs.