Μηχανικός Αυτοκινήτων

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago ΠΕΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

Auto Service ΘΑΝΕΛΛΑΣ
Περιγραφή

Η εταιρία Auto Service ΘΑΝΕΛΛΑΣ δραστηριοποιείται στον χώρο του αυτοκινήτου από το 1989. Αναζητούμε φιλόδοξους συνεργάτες με όρεξη και αγάπη για το αντικείμενο, που η λέξη «καινοτομία» τους ενθουσιάζει. Προσφέρουμε ένα περιβάλλον ίσων ευκαιριών για όλους με συνεχή προγράμματα εκμάθησης και δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης.

Αρμοδιότητες
  • Διενέργεια όλων των εργασιών Service
  • Επισκευές κινητήρα και σασμάν
  • Εντοπισμός βλαβών
  • Διενέργεια δοκιμαστικής οδήγησης
Δεξιότητες
Εργατικότητα Οργανωτικότητα Συνέπεια Ομαδικό πνεύμα Ενδιαφέρον για συνεχή μάθηση και αναβάθμιση των γνώσεων του Συμπεριφορά προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση του πελάτη Γνώση Αγγλικών και Η/Υ
Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής ειδικότητας Μηχανικού Οχημάτων ή Ηλεκτροτεχνίτη ή ΤΕΙ Μηχανολόγων
Επιθυμητά Προσόντα
  • Εμπειρία 4-5 ετών σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο αυτοκινήτων
Απολαβές & Παροχές
  • Μισθό και πρόγραμμα επιβράβευσης bonus
  • Συμμετοχή σε σεμινάρια εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 4

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
ΠΕΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

Αιτήσεις δεκτές έως και : 07/07/2022

Auto Service Thanellas

6987405508