Οδηγός/Διανομέας

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Πατρα

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΟΙ Α.Ε.
Περιγραφή

H ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΟΙ Α.Ε., εταιρία εμπορίας και διανομής A’ Υλών Αρτοποιίας, Ζαχαροπλαστικής & Παγωτού με έδρα την Πάτρα και διανομές κυρίως στη Ν/Δ Ελλάδα, ζητά να προσλάβει ΟΔΗΓΟ/ΔΙΑΝΟΜΕΑ πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
  • Διανομή εμπορευμάτων
  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή των εταιρικών διαδικασιών λειτουργίας
  • Επιμέλεια για την καλή λειτουργία και τον προληπτικό έλεγχο των οχημάτων
  • Ασφαλή & υπεύθυνη οδική συμπεριφορά
Δεξιότητες
Εργατικότητα – Υπευθυνότητα – Ευγένεια
Απαραίτητα Προσόντα
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Γ’ κατηγορίας με (ΠΕΙ) & ψηφιακή κάρτα ταχογράφου
  • Ικανότητες Οργάνωσης και Διαχείρισης Χρόνου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Δυνατότητα διανυκτερεύσεων εκτός νομού
Επιθυμητά Προσόντα
  • Ανάλογη προϋπηρεσία και καλή γνώση των νομών της Ν/Δ Ελλάδας
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Όλα τα βιογραφικά θεωρούνται εμπιστευτικά και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια κατά την διαχείριση και την αξιολόγηση τους.

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Πατρα

Αιτήσεις δεκτές έως και : 13/07/2022

Achaia Jobs

Πάτρα, Αχαΐα

Το Achaia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Αχαΐας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Achaia Jobs.