Υπάλληλος καταστήματος PLAY ΟΠΑΠ

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 3 weeks ago ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α΄ 25Α

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

PLAY OPAP - COYNI PLAY MON IKE
Περιγραφή

Ζητάμε νέο/νέα για εργασία σε κατάστημα play opap στην εξυπηρέτηση πελατών.

Αρμοδιότητες
  • Πιστή τήρηση των διαδικασιών λειτουργίας του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών
  • Ταμειακή διαχείριση
  • Καθημερινή φροντίδα του χώρου εργασίας
Δεξιότητες
Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει ταχύτητα Aκρίβεια και Eυγένεια με πρωταρχικό σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση του πελάτη
Απαραίτητα Προσόντα
  • Καλή γνώση και ευχέρεια στη χρήση της ελληνικής γλώσσας
  • Άρτια γνώση και εμπειρία σε Η/Υ
  • Kαλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Απαραίτητη η ικανότητα επικοινωνίας, συνεργασίας, ομαδικότητας
Επιθυμητά Προσόντα
  • Καλή γνώση service και καφέ θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του achaiajobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 3 weeks ago
ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α΄ 25Α

Αιτήσεις δεκτές έως και : 27/08/2022

COUNI PLAY ΜΟΝ ΙΚΕ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α΄ 25Α , ΚΕΝΤΡΟ

6988328890